Mobirise Website Maker

NAŠE PIVÁ

Najširšia ponuka čapovaných pív, akú v Bratislave nájdete.

Sladovňa
MINI MAX 10°

Osviežujúce odľahčené pivo pre letné dni s výraznou chmelovou horkosťou vďaka studenému chmeleniu. Snúbi sa tu ľahké telo, stredná ostrosť a výrazná chmelová aróma. Nefiltrované, nepasterizované s jemným zákalom.

Sladovňa
SVETLÝ LEŽIAK 11°

Svetlý ležiak plzeňského typu varený podľa tradičnej receptúry. Má strednú ostrosť, vyváženú plnosť v chuti. Horkosť mu dodáva Žatecký poloraný červeňák. Ocenené porotou zlatou medajlou v roku 2018 na Veľkom pivnom festivale.

Sladovňa
POLOTMAVÝ ŠPECIÁL 13°

Polotmavý špeciál, v ktorom sa snúbi plnosť sladovej a jemne karamelovej chuti s výraznejšou chmelovou horkosťou. Táto kombinácia dodáva pivu bohatú harmóniu chutí.

Sladovňa
RED MAX 14°

Polotmavý špeciál typu „BOCK“ silné pivo. Vyznačuje sa karmínovou farbou, bohatou a hustou penou. Chmelovú horkosť mu dodává kombinácia troch chmelov.

Sladovňa
G-MAX 10°

Osviežujúce pivo, dokonale nachmelené s chuťou šťavnatého ružového grepu. Chmelené je trikrát, ako štvrté chmelenie je použitý chmel Harmónia pre tzv. DRY HOPPING. Ocenené porotou zlatou medajlou v roku 2014 na Veľkom pivnom festivale.

Sladovňa
IPA POLIBEK 11°

Session IPA od Maxmiliana predstavuje ideálneho spoločníka na letné obdobie. Zlatistá farba spolu so sladovou vôňou s nádychom korenia a citrusov. Mierne sladovejšie poňatá Session IPA, ktorá vás určite nesklame.

Sladovňa
APA SKRYTÝ SATYR 12°

Svetlé plné pivo zvrchu kvasené štýlu APA je charakteristické svojou výraznou ovocnou arómou. Použitý DRY HOPPING podtrhuje túto sviežosť bez použitia ovocia. Slad PALE ALE dáva pivu ľahkú príchuť bisquitu. Horkosť stredná až mierne vyššia.

Paulaner

Legendárna nemecká značka, ktorú mnísi z kláštora v Mníchove varili od roku 1634. Zjavne už vtedy muselo byť občas v kláštore veselo. Mnísi tiež mali milý zvyk – pivo, ktoré nepotrebovali, rozdávali chudobným alebo predávali v kláštorných hostincoch. Mníchovčania to vraj celkom oceňovali, na rozdiel od konkurencie. Paulaner dobre padne aj ak práve nežijete v celibáte. U nás sa čapuje  Weiβbier 12,5%.

La-Chouffe

Pivovar, založený v roku 1982, je zasadený v zelenom srdci belgických Arden, a špecializuje sa na varenie vysoko kvalitných špeciálnych pív. Výrobky Arden sú ľahko rozpoznateľné vďaka priateľskému škriatkovi, ktorý kedysi zdobil popisky. Elfovia a škriatkovia patria medzi najznámejšie postavy v mýtoch a legendách z Arden. Jeden z produktov, ktoré ponúkame je Spearhead LA CHOUFFE, zlaté pivo blondína, ktorá sa vyznačuje sviežou a ovocnou chuťou. Jeho tmavá sestra, Mc CHOUFFE, si právom zaslúži svoj titul „Scotch v Ardenách“. Sladovňa je jediný podnik na Slovensku, kde môžete toto pivo dostať.

MC CHOUFFE 18°

Pivovar sa zameriava na varenie vysoko kvalitných špeciálnych pív. Vyznačuje sa sviežou a ovocnou chuťou. Mc CHOUFFE, si právom zaslúži svoj titul „Scotch v Ardenách“. Sladovňa je jediný podnik na Slovensku, kde môžete toto pivo dostať.

Pilsner Urquell

Nesmrteľnú klasiku gastronómie, Plzenské pivo uvaril excentrický bavorský sládek Josef Groll prvýkrát 5. októbra 1842 a ešte v tom istom roku sa plzenské pivo objavuje v Prahe (Knoblochův hostinec, hostinec U Pinkasů). Josef Groll nebol práve hrdinom z románu. Nevychovaný a zle naladený Groll si od svojho otca vyslúžil prívlastok najväčší grobian v Bavorsku. Napriek tomu je právom otcom „zlatej revolúcie“, ktorá rozžiarila zlatú éru spodne kvasených ležiakov pretrvávajúcu dodnes. V súčasnosti sa Pilsner Urquell vyváža do 55 krajín sveta. Za vrchol kvality sa dnes považuje tanková Plzeň a Sladovňa v spolupráci s pivovarom pripravuje podmienky na jej čapovanie.

Budweiser Budvar

Pivo obsahuje vyšší podiel vysokomolekulárnych bielkovín, ktoré spôsobujú vyššiu plnosť chuti. Šmrnc piva je vyšší až veľmi silný, čo sa priaznivo prejaví v čerstvejšej a osviežujúcejšej chuti kroužkovaného ležiaku. Znalci určite rozpoznajú slabú príchuť a vôňu piva po kvasniciach. Pena je bohatá, kompaktná, stabilnejšia. Farba piva je zlato-žltá, prítomnosť kvasiniek v pive spôsobuje, že pivo nie je iskrivé, ale číre. 

BIRELL NEALKOHOLICKÉ PIVO

Najobľúbenejšie nealko pivo. Postup varenia je rovnaký ako pri alkoholických s využitím špeciálnych pivovarských kvasiniek. Jeho chuť je veľmi blízka klasickému pivu.